Maxi-Cosi'de çalışma

Maxi-Cosi'de çalışma


Maxi-Cosi bir Dorel Juvenile markasıdır. Büyüyen çocuklar için yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz. Tüm çalışanlarımız ürünlerimizin araştırılması, tasarımı, geliştirilmesi, test edilmesi ve pazarlanmasında doğrudan görev almaktadır. Güçlü markalarımız Maxi-Cosi, Quinny, Safety 1st ve Tiny Love, tüm dünyada 100'den fazla ülkede bulunabilir ve pazardaki lider konumumuzu güçlendirme amacını taşıyoruz. Dorel Juvenile'da çalışmak, insanların hayatları üzerinde gerçek bir etki sağlamak anlamına gelir. Birlikte çocukların değerli hayatlarına önem veriyoruz. Yenilikçilik ve güvenlik açısından pazardaki ölçüt olmak istiyoruz.

Bizimle büyüyün


Lider pazar konumumuzu güçlendiriyoruz ve takım ruhunun, kişisel azim ve sorumluluk üstlenmenin sürdürülebilir büyüme sağlamada gerçek bir fark yaratabileceğine inanıyoruz. Bu geleceğimiz açısından önemlidir. Yeni ürün geliştirme, pazarlama ve satış, operasyonlar, finans ve bilişim gibi farklı uzmanlık alanlarında yetenekleri bulmak ve geliştirmek istiyrouz. İş arkadaşlarımızın Dorel Juvenile'da çalışma deneyimini merak mı ediyorsunuz? Çalışanlarımızla tanışın, onlar sizinle deneyimlerini paylaşacaktır.

Dorel Juvenile'da kariyerinizi geliştirin


Dorel Juvenile'ın tüm dünyada farklı fonksiyonlarda açık pozisyonları bulunmaktadır. Kariyerinizi geliştirmek, gerçekten ilgi çekici ürünler ve Safety 1st, Quinny ve Tiny Love gibi markalarla çalışmak ve çok sayıda zorluk ve fırsatı yönetmek ister misiniz? Şirket web sitemize göz atın.Linkedin Dorel Juvenile ile iletişim kurun

Bilmekte fayda var

MaxiCosi BebeConfort Quality 104x104

Dorel Juvenile Hakkında

Daha Fazla Bilgi